Šetřete za elektřinu

  • Vyplňte formulář
  • Zadejte do formuláře jednotlivé parametre – zabere Vám to jen chvíli a můžete vela získat.
  • Vyberte si nejvýhodnějšího dodavatele
  • Porovnání nabídek a cen jednotlivých dodavatelů elektřiny. Vyberte si tu nejvýhodnější.
  • Šetřete!
  • Nový dodavatel Vám jistě ušetří čas a hlavně Vaše peníze za elektřinu!

Nákupy se slevou ? Skuste akční ceny

Změna dodavatele elektřiny

Nejste spokojeni se svými účty za elektřinu a chcete platit méně? Jedním z možných řešení je změna dodavatele elektřiny a od roku 2006 ji každý obyvatel České republiky může učinit zdarma. Změnit dodavatele můžete, kolikrát chcete, avšak nejčastěji jednou za půl roku. Samotná změna je velmi jednoduchá a na našich stránkách se dozvíte více o tom, jak probíhá. Pokud si dobře vyberete společnost, můžete za elektrickou energii ušetřit až několik tisíc korun ročně a takové peníze za to jistě stojí.


Největším problémem je však výběr vhodného dodavatele. Jak se vyznat v tolika nabídkách? Především nesmíte dát na reklamu, jedinou možností, která může přinést úspěch je porovnání všech cenových nabídek. Pokud byste takové porovnání chtěli provést sami, trvalo by to velmi dlouho. Díky našim stránkám však můžete být s porovnáním i výběrem hotovi za několik minut. Stačí vyplnit požadované údaje do naší online kalkulačky a ihned budete mít k dispozici nabídky jednotlivých společností a také se dozvíte, kolik můžete u které společnosti ušetřit v procentech i korunách oproti vašemu současnému stavu.


Jak změna probíhá?

Změna dodavatele elektrické energie je velmi jednoduchou záležitostí, kterou můžete svobodně provést díky liberalizaci trhu s elektřinou od roku 2006 zdarma a nejčastěji jednou za půl roku. Nemějte strach, že se změnou poskytovatele se pojí komplikované procesy. Elektroměry, dráty a vše ostatní týkající se technické stránky zůstává stejné (o to se stará distributor nikoli dodavatel). Změna dodavatele tak probíhá pouze na papíře, a to ve dvou krocích.